ANASAYFA  > HİZMETLER

Süper Portal

Süper Portal Nedir?

super portal logo
super portal nedir

Kurumsal Hayatın Dijital Platformu

Verinin hakimiyeti ve gücü, teknolojinin gelişimi ile inanılmaz bir hızda ilerlemeye devam etmektedir. Veri ile yapılan analizlerin gücü ve veri kaynaklarının artışı, iş ve sosyal hayatımızda alışılagelmiş süreçlerde kökten değişikliklere neden olmaktadır. 

Güncel kalmak isteyen şirketler için de faaliyetini sürdürme şansı, veriyi kullanmaktan geçmekte; veriyi stratejik bir değer ve sermaye olarak kullanan şirketler, veri analizlerindeki başarıları ile iş sahalarında büyüme sağlamaktadır.

Sanal İş Zekası

Güvenilir bilgi kaynaklarından elde ettiği verilerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Dijital Otomasyon

Belirli periyotlarda tekrar eden iş yüklerini dijital otomasyonlar ile düzenli, pratik ve yönetilebilir hale getirir.

Modüler ve Pratik Arayüz

Kullanıcı dostu arayüzü; ihtiyaç duyulan bilgiye, talep edildiği anda kolay bir şekilde erişilmesini sağlamaktadır.

Süper Portal Nedir?

Dijital dönüşüm ve bütünleşik tasarruf çözümlerini içeren bir platform olan Süper Portal, farklı hizmet konularındaki uzmanlıkları dijital bir altyapıyla tek çatıda sunmaktadır. Kullandığı teknolojiler ile iş takibini otomatikleştiren ve yönetimi kolaylaştıran Süper Portal, dijital dönüşümün öncüsü ve yönetim merkezi olmaktadır.


SÜPER PORTAL; şirketlerin ihtiyacı olan veri stratejisine, veri depolama, veri sahipliği ve veri entegrasyonu ile katkı sağlamaktadır. Sağladığı avantajlar ile veriye bağlı kritik karar alma süreçleri kolaylaşmakta ve operasyon süreçlerinde iyileşmeler gerçekleşmektedir.

super portal
super portal otomasyon

Süper Portal Çözümleri

SÜPER PORTAL; sanal dünya içerisinde tasnif edilmiş bilgileri, ciddi araştırma ve zaman maliyetleri yaratabilecek konularda, sürekli öğrenen ve gelişen bir yapı ile çok sayıda istatistik ve rapora dönüştürebilmektedir. Platform, sorulara cevap veren ve öğrendikleri ile öncü olabilecek kurgular sunan bir sanal iş zekâsı kabiliyeti ile çalışmaktadır.

 

İş dünyasında önemli yere sahip strateji, üretim, planlama, ekonomi, raporlama kelimelerinin baş harflerinden ismini alan SÜPER PORTAL; geliştirildiği teknoloji kabiliyeti sayesinde, herhangi bir veri girişi yapmadan hem şirketlere ait hem de dış veri kaynaklarına ait verileri istenilen esneklikte kullanmaya, güncel veriye her yerden ve her an ulaşım imkânı sunmaktadır.

Süper Portal Hakkında Bilgi Almak için
Bizimle İletişim Geçebilirsiniz.

Süper Portal Modülleri

bo
Personel Teşvik Sistemi
is basi egitim
İşbaşı Eğitim Programı
kdsd danismanlik
Kurumsal SGK Danışmanlığı
dijital kvkk modulu
Dijital KVKK Modülü
akademi
Rasyotek Akademi
dost modulu
Dijital Otomasyon Sistem Teknolojileri
myb modul
Mesleki Yeterlilik Belgelendirme
lokasyon analizi modul
Lokasyon Analizi
ucret analizi modul
Ücret Analizi
ik modul
İnsan Kaynakları ve Operasyonel Raporlar