ANASAYFA  > HİZMETLER

SGK Teşvik Danışmanlığı

Bütünleşik SGK Teşvik Hesaplamaları

bo
SGK Teşvikleri

Rasyotek, teknolojik altyapısı sayesinde geliştirdiği Personel Teşvik Sistemleri yazılım programı ile uygulamada olan tüm SGK teşvikleri açısından firmaların durumlarını analiz  eder ve gerekli SGK Teşvik hesaplamalarını otomasyon ile hatasız gerçekleştirir. Her ay değişkenlik gösteren, en yüksek kişi bazlı teşvik raporları oluşturur. Sıfır hata kurgusu ve en yüksek kazanç algoritmasıyla yazılan programı ile müşterilerine hızlı, güvenilir ve doğru sonuçları, hiçbir iş yükü olmaksızın sunar.

Bilgi Güvenliği sertifikalarına sahip Rasyotek, her ay işlenen veriler üzerinden şirketlerin en yüksek tasarrufu elde etmelerini sağlar. Rasyotek, işletmelerin verimlilik artışı sağlayabilmeleri için gelecek dönem kurgu raporlarını paylaşmaktadır. Aynı veriler ile  SüperPortal üzerinden sürecin dijital olarak yönetilmesine imkân verir.  

Hızlı ve Güvenilir Raporlama

Hatasız Teşvik Hesaplama

Teşviklerde En Yüksek Kazanç

Dijital Teşvik Yönetimi

Yüzlerce Mutlu Müşteri

Personel Teşvik Sistemleri

SGK Teşvik Sorgulama

Rasyotek bir bilişim şirketi olarak kendi kullanımı için geliştirdiği teşvik yazılımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sıfır hata kurgusuyla ve en yüksek kazanç algoritmasıyla yazılan sgk teşvik programı sayesinde, konusunda en iyi hizmeti üreterek sektör lideri olmuştur. 

SGK işlemleri kapsamında işletmelere, taşıdıkları sorumluluklar ve uygun oldukları kriterler çerçevesinde her ay belli teşviklerden yararlanma imkânı verilmiştir. Firmalar için avantajlı teşviki tespit etmek, en doğru ve en yüksek faydayı sağlayabilmek adına önemlidir. Ne var ki bu durum, karmaşık birçok hesaplama ve iş yükü getirir. Gözden kaçırılabilecek detaylar, eksik ve yersiz yararlanmalara sebep olabilir. Bu yüzden sürecin profesyonelce yürütülmesi, maksimum fayda sağlar.  

Rasyotek, tüm teşvik başlıkları için her ay gerekli incelemeleri yaparak en doğru ve faydalı teşvik başlığında; çalışanlar yönünden tek tek ayrıştırılmış raporları Personel Teşvik Sistemleri yazılımı ile sunar. 

incelenen personel
1 Milyon+
İncelenen Personel
tesvik kazanci
0 Milyar+
Kazanç
rapor isyeri
0+
Raporlanan İşyeri
aktif musteri
0+
Aktif Müşteri

Güncel teşvik kazançlarınızı
eksiksiz ve ücretsiz hesaplatmak
için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşvik Danışmanlığı

SGK Teşvikleri

Teşvikler; SGK tarafından istihdamın artması ve işsizliğin azalmasını sağlamak için hazırlanmış devlet destekleridir. Bu bakımdan işverenler için önemli bir destek unsurudur. 

İstihdam Teşvikleri

Devlet; istihdamı desteklemek için düzenli olarak yeni ve farklı istihdam teşvikleri çıkartmakta, hemen her yıl mevcut teşviklere yenileri eklemekte ya da var olanları güncelleyerek sürelerini uzatabilmektedir.

Maliyet Tasarrufu

İşverenler için çalışan sigorta prim maliyetlerini azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak için güncel istihdam teşviklerini takip etmek, çok önemli bir noktadır. 

Teşvikten Faydalanma

Her ay SGK işlemleri kapsamında, işletmelere ve çalışanlara, taşıdıkları sorumluluklar ve uygun oldukları kriterler çerçevesinde belli teşviklerden yararlanma imkânı verilmiştir.

Hatasız Hesaplama

Rasyotek, SGK teşviklerinden eksik yararlanmanın önüne geçmek için kendi geliştirmiş olduğu yazılımı sayesinde çapraz teşvik sorgulama tekniği ile işverenleri en verimli şekilde tasarruf etmesini sağlar.

Raporlama

Teşviklerden yararlandırma çalışmasına ek olarak gelecek dönem kurgu raporları sunmakta ve şirketlerin verimlilik artışına da katkı sağlamaktadır. 

Yürürlükteki 2023 SGK Teşvikleri