ANASAYFA  > KURUMSAL

Hakkımızda

İnsana Değer Yılı

Rasyotek; “Teknolojik İnsan” mottosuyla danışmanlık, bilişim, sağlık, eğitim, üretim ve e-ticaret alanlarında 1000’den fazla kuruma hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen ilk 500 şirketi içerisinde yer alan 150 kuruluş ve 40 farklı holdinge birçok referans proje sunmaktadır.  


Hizmet verdiği şirketlerin bilgilerini güven altına almak için 27001 belgesini alan Rasyotek, henüz Türkiye’de KVKK konuşulmazken kriptolu sistemler ile şirketlerin datalarını koruma altına almıştır. Yalnızca sektör lideri olmakla kalmayıp sektör kurucusu olan Rasyotek, SGK ve İŞKUR teşviklerinin yanı sıra Kurumsal SGK Danışmanlığı, Bordro, Bilişim Hukuku, KVKK Farkındalık Eğitimleri, Veri Güvenliği ve Teknoloji, Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi, Sağlık Bilişim Çözümleri ve E-ticaret gibi farklı iş kollarında da başarılı girişimlerini sürdürmektedir.  


Rasyotek, Türkiye’nin ilk bilişim holdingi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken Amerika ve Avrupa başta olmak üzere ihracat çalışmalarına da hız kesmeden devam etmektedir. 2022 yılında çalışmalarını, “İnsana Değer” ve “Kaliteli İş Sanattır” ilkeleri ile katma değerli olarak sürdürebilirlik ana yapısı içerisinde sunmakta; başarısının sırrını, bugün için çalışırken yarını planlamayı da ihmal etmemesine bağlamaktadır. 

Grup Şirketlerimiz